Andalusia, Málaga, Miraflores

 • Powierzchnia 60
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

455 EUR / tyg.

8 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Miraflores

One bedroom Apartment for rent in Miraflores

Mieszkanie na średnim piętrze, Miraflores, Costa del Sol.
1 Sypialnia, 1 Łazienka, Zabudowany 60 m², Taras 14 m².
Ustawienie : Miejskie, Podmiejskie, Obszar handlowy, Blisko do pola golfowego, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do miasta, Blisko do szkół, Blisko do lasu, Blisko do przystani, Urbanizacja.
Orientacja: południowa, południowo-zachodnia.
Stan : doskonały.
Basen: wspólny, basen dla dzieci.
Klimatyzacja : Klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki: morze, góry, ogród, basen.
Cechy : Zadaszony taras, winda, wbudowane szafy, bliskość komunikacji, prywatny taras, telewizja satelitarna, marmurowe podłogi, podwójne szyby, światłowód.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, 24-godzinna ochrona.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3865822

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.