Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Miraflores

 • Powierzchnia 83
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

515 000 EUR

6 190 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Miraflores

Apartment Oeiras Miraflores

Vista Mirear znajduje się w Miraflores, Oeiras, i oferuje wyjątkową okazję do życia w komforcie i jakości życia w jednym z najbardziej pożądanych obszarów w regionie. Dzięki różnorodnym opcjom jednostek mieszkalnych, od T1 do T4, inwestycja ta zaspokaja potrzeby różnych rodzin i stylów życia.

Apartamenty mają prywatne powierzchnie brutto od 66 mkw. do 181 mkw. i obszary zewnętrzne o powierzchni do 108 metrów kwadratowych, zapewniając wystarczającą przestrzeń do stworzenia własnego spersonalizowanego sanktuarium. Co więcej, począwszy od 8. piętra, będziesz cieszyć się zapierającym dech w piersiach widokiem na rzekę Tag, oferując spokojne i odmładzające środowisko dla mieszkańców.

Vista Mirear obejmuje szereg niesamowitych udogodnień zaprojektowanych w celu poprawy stylu życia. Kondominium oferuje dobrze wyposażoną siłownię dla osób pragnących prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia. Dodatkowo, dach z panoramicznym basenem jest idealnym miejscem na relaks z niesamowitym widokiem. Dbałość o komfort i wygodę przyszłych mieszkańców rozciąga się również na parking, ponieważ każda jednostka ma dedykowane miejsca parkingowe. Ponadto dostępne są komórki lokatorskie, które pomogą utrzymać przestrzeń życiową zorganizowaną i funkcjonalną.

Doskonała lokalizacja tej inwestycji w Miraflores, Oeiras, nie może być lepsza. Znajduje się w pobliżu renomowanych szkół, wysokiej jakości klinik zdrowia i doskonałych opcji transportu, oferując wygodę na wyciągnięcie ręki. Dostęp do Lizbony i lotniska jest szybki i łatwy, co pozwala być blisko centrum miasta i innych miejsc docelowych.

Nie przegap okazji, aby stać się częścią tej wyjątkowej inwestycji w Oeiras, która oferuje idealną równowagę między komfortem, wygodą i jakością życia.

Nr oferty: PF31882

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.