Lisboa, Lisboa, Misericórdia

 • Powierzchnia 150
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 100 000 EUR

7 334 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Misericórdia

Apartment Lisboa Misericórdia

Jasny apartament z 4 sypialniami, który łączy w sobie wysokiej jakości nowoczesny komfort z autentycznym urokiem Lizbony. Jest to apartament o powierzchni 146 m2, całkowicie odnowiony według projektu architekta, z doskonałymi wykończeniami, ale zachowujący stare cechy, takie jak oryginalne formowane sufity. Wcześniej T5, został przekształcony w apartament T4, uzupełniając dwa apartamenty – jeden z nich master suite z garderobą i dużą łazienką, trzecią sypialnię z kolejną łazienką, biuro z niezależnym dostępem z holu budynku, który również otwiera się na salon. Kuchnia typu open space połączona z imponującym salonem z jadalnią i częścią dzienną, z trzema dużymi oknami wychodzącymi na ulicę. Mieszkanie sprzedawane w pełni wyposażone, łącznie z klimatyzacją. Koniec prac przewidziany jest na lipiec 2022 roku.Położony w strefie premium, apartament ten stanowi okazję do cieszenia się życiem w mieście, jako miejsce zamieszkania lub inwestycja w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji – blisko Tagu i Chiado.

Nr oferty: PF27233

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.