Sprzedane

Mokotów, Stary Mokotów, Morskie Oko

 • Powierzchnia 250
 • Piętro 3 / 3
 • Sypialnie 3
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

9 500 000 PLN

Mokotów, Stary Mokotów, Morskie Oko

UNIKATOWY PENTHOUSE o pow. 250 m2 W SERCU ZIELONEGO PARKU

Apartament jedyny w swoim rodzaju – przepiękny penthouse z imponującym tarasem a prywatna winda to niepodważalny atut tego mieszkania.

Apartament składa się z:
Części dziennej w skład której wchodzą:

– przestronnego holu,
– łazienki,
– salonu z otwarta kuchnią,
– oddzielonej części telewizyjnej.
Części prywatnej:
– sypialnia master z pokojem kąpielowym,
– 2 sypialnie,
– łazienka,
– garderoba,
– gabinet.
Do apartamentu należą 2 miejsca postojowe w garażu podziemny.
Wnętrze zaprojektowane z niesamowitym poczuciem smaku, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Funkcjonalność tego miejsca to imponująca ilość szaf i świetnie zagospodarowana przestrzeń.

Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 480795

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.