Senior Real Estate Advisor

Edyta Balcerak

Doświadczenie

Edyta jest specjalistką w sprzedaży i najmie nieruchomości na warszawskiej Sadybie, ale cała Warszawa i okolice stolicy są terenami, na których działa. To osoba, której zaufało mnóstwo naszych klientów, są zadowoleni ze współpracy, więc wracają z nowymi propozycjami. Edyta to osoba kontaktowa i zawsze uśmiechnięta, a współpraca z nią to czysta przyjemność!

Kwalifikacje

Absolwentka Szkoły Średniej Architektonicznej w Warszawie oraz Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej. Ukończyła kursy projektowania wnętrz Archicad w Stowarzyszeniu Architektów Polskich.

Zainteresowania

Z zamiłowania wykorzystuje swoją wiedzę zdobytą na studiach w pośrednictwie. Rynek nieruchomości nauczył ją, że doświadczenie i praca ma swoją nagrodę w postaci pozytywnych emocji. Edyta uwielbia spędzać czas z rodziną i wyciszyć się przy nowoczesnym jazzie czy dobrej literaturze. Edyta od samego początku rozwijała swoje zainteresowania – na studiach, a później w pracy. Architektura i projektowanie wnętrz to temat, który od zawsze ją ciekawił.

Bardzo dziękujemy pani Edycie Balcerak za indywidualne podejście, wsłuchanie się w nasze potrzeby i oczekiwania oraz wynalezienie dla nas przestrzeni, w której dziś czujemy się jak w domu. Pełne zaangażowanie pani Edyty na każdym etapie współpracy, począwszy od poszukiwania domu pod nasze biuro, po wszelkie formalności związane z wynajmem, przełożyło się na zupełnie bezstresowy proces zmiany naszej siedziby. Gratulujemy Partners International profesjonalnych i rzeczowych przedstawicieli.
Ewa Brzózka DOBRO
Z panią Edyta Balcerak współpracuję od około 6 lat. W tym czasie nasza współpraca dotyczyła pośrednictwa w kilku transakcjach, tak sprzedaż – kupno, jak i wynajem nieruchomości. Zawsze spotkałam się ze znajomością rynku nieruchomości, rzeczową poradą, jak i milą atmosferą spotkań. Dostępność, punktualność, zrozumienie problemu, to tylko niektóre z cech określających panią Balcerak jako osobę, której zdolności zawodowe stawiam na bardzo wysokim poziomie i nigdy nie wahałam się przed poleceniem pani Edyty innym osobom do pomocy w sprawach związanych z nieruchomościami.
Elżbieta Kluczyński
Ostatecznie nie doszło do transakcji, starający okazał się chwiejny i niedecyzyjny, a my zrezygnowaliśmy... Mimo to bardzo doceniamy wielomiesięczny trud, jaki włożyła Pani w wzajemne komunikowanie nas i cały proces negocjacyjny. Jesteśmy pod wrażeniem Pani determinacji, optymizmu i pracowitości. Obu stronom zapewniła Pani ogromną pomoc w wyjaśnianiu przepisów, sprawdzaniu warunków i gromadzeniu koniecznych dokumentów. Zawsze pełna taktu i zrozumienia zarażała nas Pani swoją pogodą ducha. I mimo że domu nie kupiliśmy, a może właśnie tym bardziej, doceniamy Pani zaangażowanie. Pani Edyto, wnosi Pani ogromną wartość dodaną do całości procesu sprzedaży. Nie mam wątpliwości, że poprosimy o współpracę przy kolejnej nieruchomości, którą będziemy rozważać.
Ewa Kaczmarek Starzec
Chcialam bardzo serdecznie podziękować firmie Partners International, a w szczególności jej przedstawicielce, Pani Edycie Balcerak. Swoim taktem, wyczuciem sytuacji i cierpliwością doprowadziła do ostatecznej transakcji wynajęcia naszego domu przy ul Langiewicza. Nie było to łatwe zadanie, jako że dom był jeszcze na etapie remontu a właściciele nie do końca zdecydowani co do jego dalszych losów. Chwilami wyglądało na to, że sytuacja jest na tyle skomplikowana, że nic z tego nie wyniknie. Jako negocjator, Pani Edyta wykazała się wyjątkową wrażliwością, a jednocześnie przejęła w pewnych momentach rolę koordynatora prac, spełniając oczekiwania najemców i odciążając wykończonych, prawie dwuletnim remontem właścicieli. Dom wynajmowany jest od roku a Pani Edyta nadal pilotuje przebieg wynajmu. Umawia spotkania pomiędzy właścicielami i najemcami, a jej osobowość działa uspokajająco nawet w trudnych sytuacjach.
Hanna Reiter
Rekomenduję współpracę z Partners International. Pani Edyta Balcerak wykazała się pełnym profesjonalizmem i skutecznością w działaniu.  Wyczuwa potrzeby potencjalnego najemcy, co pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniego obiektu. Jednocześnie potrafi znakomicie wydobyć i podkreślić walory domu oraz skomunikować je z oczekiwaniami klienta.
Katarzyna Kacprzyk
Pani Edyta nie tylko pomogła nam znaleźć dom o metrażu i w lokalizacji, o którą nam chodziło, ale była również nieoceniona podczas załatwiania wszelkich formalności związanych z zakupem. Transakcja nie odbyła się bez drobnych przygód i myślę, że udało się ją dopiąć w dużej mierze, dzięki spokojowi ducha i metodycznemu podejściu do problemów Pani Edyty. Co więcej, mogliśmy liczyć na pomoc Pani Edyty również po transakcji w kwestii poszukiwania pozwoleń, dokumentów, etc. Przy ewentualnych przyszłych transakcjach na pewno skierowalibyśmy się najpierw do Partners i do Pani Edyty Balcerak
Michał i Izabela Nowakowscy
Dear Ms. Czapska We are writing to express our gratitude for the service provided by one of your staff members, Ms Edyta Balcerak, particularly her professionalism, dedication and overall positivity during the sale/purchase of the house at ul. Biedronki in 2018. This particular property transaction was not a simple one, and required strong negotiation skills, tact and perseverance to close.  Not only did Ms Balcerak manage to successfully and fruitfully close the deal, she did so in a friendly, open and professional atmosphere. It was clear to us that Ms. Balcerak put her heart and soul into the deal in order to ensure that both parties walked away satisfied. She went over and above her duties, coordinating every detail from the initial negotiation discussions, through to the notary act preparation and handover/takeover protocol.  What was particularly notable was her ability to remain calm under pressure during tense moments, which was integral to this transaction. We will surely be turning to Ms. Balcerak for any future real estate advice in Warsaw.
Dominica and Ulrik Poniatowski

Oferty

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.