Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 000 EUR / tyg.

17 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

3 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in New Golden Mile

3 sypialnie 2 łazienki apartament ogrodowy wykończony w bardzo wysokim standardzie na wynajem krótkoterminowy w nagradzanym kompleksie Oasis 325 w Selwo.
Super czyste mieszkanie i jest dostępne dla większości terminów, ponieważ dopiero co pojawiło się na rynku do wynajęcia.
Nowoczesne wnętrze i jest siłownia na miejscu, basen komunalny, kryty basen i centrum biznesowe, gdzie można pracować z.
Świetna nieruchomość i zaledwie kilka minut od sklepów, barów i restauracji, w tym plaży.
Właściwość śpi 8 w 3 sypialnie i 1 sofa w salonie.
Parking podziemny ustawiony w obrębie zamkniętej społeczności z 24-godzinną ochroną.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4062826

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.