Sprzedane

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka

 • Powierzchnia 138
 • Piętro 2 / 6
 • Pokoje 6
 • Rok budowy 1908
 • Apartament Na sprzedaż

3 200 000 PLN

23 246 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Nowogrodzka

Nowogrodzka 44 | 6 pokoi | Ekskluzywny apartament

NOWOGRODZKA 44

Absolutnie wyjątkowy, ekskluzywny apartament w historycznej kamienicy, w samym sercu miasta, który wygrał w konkursie Paris Design Awards 2019 w kategorii „Interior Design Renovation” oraz w konkursie European Property Awards 2019/2020 w kategorii „Interior design apartament Poland”

http://moodworks.pl/apartament-kolekcjonera/

Ponadczasowy design | Doskonała inwestycja | Centrum miasta 

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

Na powierzchni 140 m2 znajdziemy:

* przestronny salon,
* kuchnię z jadalnią,
* pokój kominkowy,
* 3 sypialnie,
* 3 łazienki
* garderobę.

APARTAMENT
 
Wysokie i przestronne mieszkanie, kwintesencja elegancji i luksusu. Apartament posiada drewniane okna, piękne parkiety, oryginalne sztukaterie i piece kaflowe. Przestrzeń mieszkalna stworzona z najwyższą dbałością o każdy detal, z niezwykłym wyczuciem i smakiem.

Apartament został zaprojektowany przez cenionego architekta i wykończony przy użyciu niezwykle luksusowych materiałów. Parkiet pałacowy (dąb, jesion, mahoń), włoskie oświetlenie, kamienne blaty i łazienki wykończone granitem, to tylko niektóre z wielu atutów apartamentu. Wysokie na ponad 3,8 m wnętrze daje niesamowite poczucie przestrzeni i komfortu.

 
BUDYNEK

Kamienica Frenkentala. Znana warszawiakom kamienica, została oddana do użytku pod koniec 1904 roku i jest wpisana do rejestru zabytków. Swoją sławę zawdzięcza połączeniu piwnic z siecią kanałów i tuneli, które w czasie powstania Warszawskiego były wykorzystywane przez Powstańców i AK.

LOKALIZACJA

Ulica Nowogrodzka to jedna z najbardziej znanych i cenionych lokalizacji w stolicy. Jednolity charakter zabudowy, bliskość kawiarni, restauracji oraz świetny punkt komunikacyjny. Okolica zapewnia łatwy dostęp do większości usług i pozwala cieszyć się tętniącym życiem miasta. Bezpośrednie sąsiedztwo Traktu Królewskiego, placu Trzech Krzyży czy parków Na Skarpie czynią lokalizację niezwykle prestiżową.

OKOLICA

Nowogrodzka44 położona jest w centrum Warszawy, nieopodal Dworca Centralnego, Pałacu Kultury i Nauki oraz stacji metra Centrum.
Po obu stronach ulicy znajdują się parkingi miejskie oraz prywatne przestrzenie parkingowe.

Serdecznie zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1

Nr oferty: 140565

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Agnieszka Piontek

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.