Śródmieście, Śródmieście Południowe, Polna

 • Powierzchnia 98
 • Piętro 3 / 5
 • Sypialnie 4
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 1925
 • Apartament Na sprzedaż

2 600 000 PLN

26 582 PLN / m²

Śródmieście, Śródmieście Południowe, Polna

4 pokoje / zrewitalizowana kamienica z windą

Piękne mieszkanie w przedwojennej, odremontowanej kamienicy z nowoczesną windą.
Mieszkanie:
– Cztery pokoje, kuchnia, łazienka
– Dwa balkony
– Dwa osobne wejścia do mieszkania
– Wysokość pomieszczeń powyżej 3m
– Do mieszkania przynależy piwnica oraz schowek
– Mieszkanie do własnej aranżacji
Informacje dodatkowe:
– Parking podziemny przy budynku www.fitparking.pl
– Wejście do metra 30m od klatki
– Pełna rewitalizacja kamienicy zakończona w 2022r., marmurowe klatki schodowe
– Nowoczesna winda
– Pełen monitoring z systemem kamer
Serdecznie zapraszam na prezentacje!
Dodatkowe dane
 • Balkon: 2
 • Piwnica: 1
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Śródmieście Południowe

Otoczone jest ulicami Chałubińskiego, Alejami Jerozolimskimi, Stefana Batorego i Alejami Ujazdowskimi. Podział na Śródmieście Południowe i Północne wynika z historycznego podziału centrum miasta. To przepiękna perełka architektoniczna z ogromem terenów zielonych. Śródmieście południowe to rejon, który jako jeden z nielicznych zachował w większości oryginalną zabudowę Warszawy z przełomu XIX i XX wieku. Ta część miasta zaczęła się rozwijać się w II połowie XIX w. – budowano tu przede wszystkim wysokie luksusowe kamienice, które w większości odrestaurowane cieszą oko do dziś.

Nr oferty: 260184

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.