Wynajęte

Mokotów, Stary Mokotów, Odolańska

 • Powierzchnia 75
 • Piętro 1 / 2
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1947
 • Apartament Na wynajem

5 500 PLN

73 PLN / m²

Mokotów, Stary Mokotów, Odolańska

Stary Mokotów | 2 sypialnie | Miejsce postojowe

MIESZKANIE W SERCU STAREGO MOKOTOWA

Kameralny budynek | Miejsce postojowe naziemne | Blisko metra Racławicka | Ogród

*****

UKŁAD POMIESZCZEŃ, STANDARD:

W pełni wyposażone mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, wykończone w wysokim standardzie i w pełni umeblowane.

W części dziennej główną przestrzeń stanowi przestronny salon z otwartą, dobrze wyposażoną kuchnią oraz gabinet, który może pełnić funkcję dodatkowej sypialni.
W skład części prywatnej mieszkania wchodzi sypialnie z łazienką (z wanną i prysznicem). Łazienka ma 2 wejścia, co pozwoli na wygodne korzystanie dla wszystkich domowników.

Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok. 150m2, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. 

OPIS BUDYNKU I LOKALIZACJA:

Budynek o statusie zabytku mieści się przy cichej uliczce Starego Mokotowa. Klatki schodowe są utrzymane w dobrym stanie. Tuż obok znajduje się posesja z możliwością parkowania samochodu.

Lokalizacja w sercu Starego Mokotowa zapewnia doskonały dojazd zarówno do ścisłego centrum, jak i na lotnisko Chopina.
W pobliżu mieszkania znajdują się liczne lokale usługowe: banki, apteka, poczta, piekarnia, sklepy spożywcze, kawiarnie oraz placówki edukacyjne: przedszkola i szkoły.

INFORMACJE DODATKOWE:

Do ceny należy doliczyć zużycie mediów w wysokości ok. 500zł. Płatność odbywać się będzie na podstawie comiesięcznych zaliczek rozliczanych co ustalony wcześniej okres.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Park: Tak
 • Autobus: Tak
 • Metro: Tak
 • Przedszkole w pobliżu: Tak
 • Szkoła podstawowa w pobliżu: Tak
 • Sklep spożywczy w pobliżu: Tak
Lokalizacja

Górny Mokotów i Stary Mokotów

Górny I Stary Mokotów są położone ponad skarpą, w północno-zachodniej części Mokotowa. Ślady epoki wojny pozostawiły wiele śladów na warszawskim Mokotowie, czyniąc te dzielnice wyjątkową pod względem historycznym. Na szczęście, architektura została częściowo zachowana i do dziś cieszy oko mieszkańców i przechodniów. Właśnie z uwagi na zachowaną w dużym stopniu zabudowę przedwojenną oraz willowy charakter Stary Mokotów jest uważany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.

Nr oferty: 552307

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Łukasz Hetman

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.