Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Oeiras centro

 • Powierzchnia 80
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

463 790 EUR

5 798 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Oeiras centro

Apartment Oeiras Oeiras centro

Vistabella znajduje się w centralnej części Oeiras, w dobrze zaplanowanej okolicy w pobliżu kilku punktów, które sprawiają, że codzienne życie jest znacznie lżejsze i bardziej praktyczne. Sąsiadując z otaczającym Parque dos Poetas, centrum handlowym Oeiras Parque, pięknymi plażami regionu, szkołami i szpitalami referencyjnymi, mieszkanie tutaj oznacza bycie zaledwie kilka minut od wszystkiego, czego potrzebujesz.

Kondominium obejmuje dwa budynki z jednostkami mieszkalnymi, podzielonymi na apartamenty od T1 do T4, stawiając na pierwszym miejscu prywatność, bezpieczeństwo i sąsiedztwo.

Vistabella Panorama
Budynek składa się z jednostek podzielonych na apartamenty T1 do T3 i 4 penthousy T4, z przestronnymi i klimatyzowanymi powierzchniami, a także balkonami dla smakoszy z tarasem, aby jak najlepiej wykorzystać rodzinne chwile.

Mirad’Or Vistabella
Osiedle z 32 apartamentami i opcjami od planów pięter T1 do T4 oraz dwoma wspaniałymi penthouse’ami T4. Lokale na parterze mają prywatne ogrody, które towarzyszą apartamentowi, prawdziwej oazie w środku miasta.

Prestiżowy VistaBella oferuje swoim mieszkańcom następujące udogodnienia:
Plac zabaw;
Zadrzewiony park miejski;
Terrace VistaBella Club z siłownią, SPA, strefą dla smakoszy, basenami i boiskiem do Padla;
Fotowoltaiczne panele słoneczne;
Podziemny pojemnik na surowce wtórne;

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF29316

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.