Wynajęte

Śródmieście, Śródmieście Południowe, Oleandrów

 • Powierzchnia 63
 • Piętro 3 / 4
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1936
 • Apartament Na wynajem

4 500 PLN

Śródmieście, Śródmieście Południowe, Oleandrów

Modernistyczny apartament na ulicy Oleandrów

Nowoczesne mieszkanie w przedwojennej kamiennicy z 1936 roku położone na ulicy Oleandrów w Śródmieściu Warszawy. Jest to trzypokojowy apartament z sypialnią, pokojem dziennym połączonym z kuchnią oraz gabinetem.
Mieszkanie jest zaprojektowane w stylu skandynawskim – jasne z elementami wykończenia podłóg cementowymi kaflami i białą cegłą na ścianie; funkcjonalna, świetlista kuchnia, przestronny hol, wygodny gabinet oraz cicha sypialnia stwarzają rewelacyjną przestrzeń dla pary lub singla. We wszystkich pomieszczeniach są szafy oraz miejsca do przechowywania. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, a okna świetlistej kuchni prowadzą na zielony dziedziniec.
W mieszkaniu został przeprowadzony generalny remont – wszystkie instalacje jak rownież podłogi , stolarka oraz sprzęt AGD zostały zmienione.
Bezpośrednie sąsiedztwo Placu Zbawiciela, zespołu basenów przy ulicy Polnej i Parku Łazienkowskiego, genialna komunikacja z każdą częścią miasta, sprawia, że jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia
 • Taras
 • Park
 • Basen w pobliżu
Lokalizacja

Śródmieście Południowe

Otoczone jest ulicami Chałubińskiego, Alejami Jerozolimskimi, Stefana Batorego i Alejami Ujazdowskimi. Podział na Śródmieście Południowe i Północne wynika z historycznego podziału centrum miasta. To przepiękna perełka architektoniczna z ogromem terenów zielonych. Śródmieście południowe to rejon, który jako jeden z nielicznych zachował w większości oryginalną zabudowę Warszawy z przełomu XIX i XX wieku. Ta część miasta zaczęła się rozwijać się w II połowie XIX w. – budowano tu przede wszystkim wysokie luksusowe kamienice, które w większości odrestaurowane cieszą oko do dziś.

Nr oferty: 556020

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.