Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Paço de arcos

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

950 000 EUR

8 192 EUR / m²

Oeiras, Oeiras e São Julião da Barra, Paço de Arcos e Caxias, Paço de arcos

Apartment Oeiras Paço de arcos

Apartament z 2 sypialniami o powierzchni 115,98 m2 położony w Paço de Arcos tuż nad rzeką.
Składa się z salonu o powierzchni 34,71 m2 z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienki dla gości oraz 2 apartamentów o powierzchni 11 m2 i 14 m2, które dzielą patio o powierzchni 7,7 m2.
Część wspólna na dachu budynku z basenem, ogrodem i tarasem.
Do dyspozycji Gości jest winda panoramiczna.
Na każdy apartament przypada 1 zewnętrzne miejsce parkingowe.
Doskonała lokalizacja:
– 15 minut od Cascais i 20 minut od lotniska w Lizbonie;
– 10 metrów od rzeki;
– 40 metrów od ścieżki rowerowej;
– 50 metrów od centrum Paço de Arcos;
– 100 metrów od stacji kolejowej Paço de Arcos;
– 200 metrów od plaży;
– 400 metrów od supermarketów.
Prace mają zostać ukończone w styczniu 2022 roku.

Charakteryzujące się łagodnym klimatem Oeiras jest jedną z najbardziej rozwiniętych gmin w kraju, położoną w uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie kilka minut od Lizbony i Cascais, z pięknymi widokami na rzekę i morze. Odrestaurowane budynki pełne uroku współistnieją w doskonałej równowadze z nowymi konstrukcjami. Nadmorska promenada zapewnia dostęp do fantastycznych plaż wzdłuż linii.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu.
Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.
Porta da Frente Christies posiada sklep otwarty dla publiczności w Oeiras od ponad sześciu lat, w prestiżowej dzielnicy Fórum Oeiras.
Mamy w tym regionie wyspecjalizowany zespół, który jest gotowy zaoferować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF31242

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.