Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 183
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 050 000 EUR

5 748 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Położony zaledwie pięć minut od Parque das Nações i dobrze obsługiwany przez handel uliczny, centra handlowe, parki, przestrzenie rekreacyjne, biura, obiekty kulturalne, dostępność, transport publiczny i główne drogi, jest to idealny adres dla rodzin, młodych par, a nawet inwestorów.

Zaprojektowany przez biuro architektoniczne Saraiva e Associados, projekt OLIVING składa się z dwóch budynków, z których każdy obejmuje 43 nowo wybudowane apartamenty, od T1 do T3 Duplex, o powierzchni od 70 mkw. do 180 mkw. Inwestycja obejmuje również parking dla wszystkich mieszkań i powierzchnie komercyjne.
Komfort i jakość to cechy charakterystyczne każdego domu i jego otoczenia, wzmocnione przez projekt, który tworzy wyjątkową atmosferę i unikalne wnętrza, zapewniając doświadczenie mieszkaniowe pełne smaku, komfortu i funkcjonalności.

OLIVING to życie w ORIENTACJI. Oznacza to świadomość, że rzeka jest zawsze obok nas, pośród szerokich ulic i rozległych ścieżek rowerowych oraz starannie zorganizowanych terenów zielonych. W jego centrum znajduje się park wielu narodów, w tym hotele, biura, mieszkania, szkoły, przestrzenie kulturalne, handel uliczny i strefa handlowa.

OLIVING odkrywa wszystkie te doświadczenia w zaciszu swojej enklawy. Położony przy cichej i osłoniętej ulicy, a jednocześnie odpowiednio skontekstualizowany i zaledwie kilka kroków od całej tej narracji, jest wyraźną odpowiedzią dla tych, którzy szukają Orientu miasta jako tła dla swojego życia.

Dodatkowe dane
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF32506

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.