Lisboa, Parque das Nações, Parque das nações

 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

995 000 EUR

Lisboa, Parque das Nações, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Apartament z 5 sypialniami, 216 m2 powierzchni użytkowej brutto, dwa miejsca parkingowe i komórka lokatorska, w budynku Gil Eanes, z concierge i 24-godzinną ochroną, w południowej części Parque das Nações, w Lizbonie. Położony na ostatnim piętrze budynku, apartament składa się z dużego salonu o powierzchni 78 m2, pięciu sypialni, z których jedna jest obecnie używana jako biuro, dwóch łazienek, a także głównego apartamentu o powierzchni 23 m2 z garderobą. Centralne ogrzewanie we wszystkich pokojach. Położony w centralnej okolicy, obok Oceanário, Lisbon Casino i Vasco da Gama Shopping Centre, ma doskonały dostęp do głównych dróg, jak również transportu publicznego: pociąg, stacja metra Oriente i autobus. W odległości 5 minut spacerem znajduje się szpital CUF Descobertas, a także Externato João XXIII, Colégio Pedro Arrupe, Colégio Oriente i Marina. W parku Nações znajdują się również: pawilon Altice Arena, pawilon Conhecimento, oceanarium w Lizbonie, a także restauracje, tereny rekreacyjne i sportowe. 10 minut jazdy od lizbońskiego lotniska Humberto Delgado.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 64574

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.