Wynajęte

Śródmieście, Powiśle, Powiśle

 • Powierzchnia 120
 • Piętro 1 / 7
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2006
 • Apartament Na wynajem

9 999 PLN

83 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Powiśle

Powiśle / Apartamentowiec/ Pełne umeblowanie

Mieszkanie na Powiślu, w strzeżonym apartamentowcu z portiernią i garażem podziemnym.

Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w wysokim standardzie. Meble Poliform oraz inne luksusowe marki wybrane przez projektanta.

Atuty:
– prestiżowy adres na Powiślu
– blisko parku
– luksusowe umeblowanie
– garaż podziemny
– budynek z ochroną

Rozkład pomieszczeń:
– hol wejściowy
– toaleta gościnna
– pralnia
– salon z aneksem
– sypialnia z garderobą i łazienką
– sypialnia z łazienką

Miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Lokalizacja:
Budynek znajduje się tuż przy wejściu do Parku Śmigłego-Rydza, w cichym, bezpiecznym i zielonym otoczeniu wśród niskiej zabudowy, pięknych przedwojennych kamienic Powiśla. Lokalizacja oferuje dobre połączenia komunikacyjne z resztą Warszawy i bliskość teatrów, parków, kawiarni, restauracji

Zapraszam na prezentacje.

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Tak
 • Parking podziemny: 1
 • Domofon: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Winda
 • Stan: bardzo dobry
Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.

Nr oferty: 811258

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.