Senior Real Estate Advisor

Marta Pecko Falkowska

Doświadczenie

Swoją przygodę z nieruchomościami Marta rozpoczęła w 2008 r. i szybko poczuła, że to praca dla niej. Swoją perfekcyjną intuicję do ludzi wykorzystuje specjalizując się w segmencie najmu i sprzedaży luksusowych nieruchomości dla kluczowych klientów naszej agencji. W 2015 r. dzięki zaangażowaniu w życie firmy uzyskała stanowisko Managing Partner, wdrażając swoje siły w zarządzanie firmą. Posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i najmie w Warszawie i okolicy.

Kwalifikacje

Marta jest absolwentką studiów magisterskich o specjalizacji Zarządzanie w turystyce. Uczestniczyła w licznych szkoleniach WSPON i PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomości).

Zainteresowania

Marta głównie interesuje się podróżami – fascynuje ją poznawanie nowych ludzi, a podróże temu sprzyjają. Podróże łączy ze sportem, głównie zimowym – jeździ na nartach i snowboardzie w różnych częściach świata. Wolne chwile spędza na korcie tenisowym. Przede wszystkim zafascynowana jest fotografią architektury i designu, łącząc pracę z pasją.

Od kilkunastu lat współpracuję z Agencją Partners International Premium Real Estate Agency w szczególności z Panią Martą Pecko-Falkowską. Korzystam z profesjonalnego doradztwa, zlecam wynajem mieszkań oraz przygotowanie umów najmu. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z moimi oczekiwaniami, z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższymi standardami profesjonalnej i miłej obsługi.
Krystyna Bnińska
Z Partners International pracowaliśmy w 2017 roku. Chcieliśmy wynająć świeżo urządzone mieszkanie na Mokotowie. Zależało nam na atrakcyjnej ofercie i szybkiej transakcji. Naszym agentem byla Marta. Współpraca przebiegła znakomicie! Wystarczyło zaledwie jedno spotkanie i kilka maili z Martą, aby przygotować ofertę. Następnie kilka wizytacji i w zaskakująco krótkim czasie podpisaliśmy długoterminową umowę wynajmu. Ogólnie kontakt bardzo profesjonalny, efektywny i znakomita komunikacja podczas współpracy. Możemy szczerze polecic Martę i usługi, które oferuje Partners International.
Anna i Rafał Kosoń
Bardzo rekomenduje Panią Martę Pecko jako agentkę nieruchomości. Jest ona bardzo sumienną i odpowiedzialną osobą w wyszukiwaniu nieruchomości, ale również dzięki jej działaniom udało mi się nie jedną nieruchomość sprzedać lub wynająć.
Krzysztof Kupczyk
Z usług Pani Marty Pecko-Falkowskiej miałem przyjemność korzystać kilkukrotnie. Profesjonalne podejście, osobiste zaangazowanie, wiedza i doświadczenie są kluczowe w pracy agenta nieruchomosci i są one wizytówką Pani Marty Pecko-Falkowskiej. Z pełnym przekonaniem polecam usługi firmy Partners International i Pani Marty Pecko-Falkowskiej zarówno osobom sprzedajacym jak i kupujacym nieruchomość. Pani Marta jest osobą o nienagannych manierach i każdorazowy kontakt z nią potwierdza o jej profesjonalizmie i zaangażowaniu.
Victor Imber
In July we found our apartment with Marta who is more than excellent: She understands very quickly what kind of apartment you are looking for and does not show you offer you might not be interested in. Her English is perfect, her reactivity per email or sms was extremely fast and reliable, Her knowledge of the procedures at the german embassy was really helpful, she made the impossible possible. Through Marta we did not only find a super apartment but we also got a warm welcome and introduction to Warsaw. If Marta is your agent, you are in the best hands.
Karin Ende Z-ca Dyrektora Instytutu Stellvertretende Institutsleiterin
W wyniku kilkuletniej współpracy Pani Marta w sposób profesjonalny i skuteczny zajmowała się wynajmem moich kilku nieruchomości. Dzięki doświadczeniu i wyczuciu rynku moje lokale nigdy nie stały puste, nowi najemcy byli zadowoleni, co sprawiało, że rotacja klientów była minimalna. Pani Marta dobrze czuje też funkcje nieruchomości i potrafi profesjonalnie doradzić w sprawie przeróbek czy umeblowania. Jestem bardzo zadowolony z kilkuletniej współpracy z Panią Martą Pecko-Falkowską i wszystkim zainteresowanym polecam współpracę z Partners Internacional.
Jan Jüngst
Z Panią Marta Pecko współpracujemy od 2016 roku. Profesjonalna w 100%. Szczerze dba o interes wynajmującego i najemcy. Poczucie humoru, aparycja i fajny człowiek to takie bonusy do całości. Pani Marta sprawdziła sie niezawodnie.
Pani Iwona
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy oraz pełnego zaangażowania pracowników Partners International, w szczególności Pani Marty, która w swoją pracę wkłada serce. Z wielkim uznaniem i szacunkiem, stały klient.
Krzysztof Kudelski
Szczerze polecam współpracę z Partners International w szczególności z Panią Martą Pecko, która przeprowadzała cały proces wynajmu domu, od znalezienia najemcy po finalizację całej transakcji. Doceniam jej kompetencję, zaangażowanie oraz skuteczność w działaniu
Marta Pecko

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.