Lisboa, Lisboa, Príncipe real

 • Powierzchnia 143
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

1 095 000 EUR

7 658 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Príncipe real

Apartment Lisboa Príncipe real

Położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w centrum Lizbony, Príncipe Real, Inpress to osiedle mieszkaniowe, które doskonale łączy elegancję linii zewnętrznych ze starannie wykonanym wnętrzem. Zanurzony w dzielnicy bogatej w kulturę i sztukę, Inpress oczarowuje swoich mieszkańców tętniącym życiem i musującym środowiskiem, stając się prawdziwą oazą w stolicy Portugalii.

Wyobraź sobie, że mieszkasz zaledwie kilka kroków od Muzeum Historii Naturalnej i bujnego Ogrodu Botanicznego, gdzie spotykają się natura i wiedza. W pobliżu znajdują się prestiżowe teatry Artistas Unidos, które zapraszają na ekscytujące przedstawienia. Kiedy przyjdzie ochota na relaks, możesz cieszyć się ogrodem Príncipe Real, zieloną przystanią w samym sercu miasta. W Príncipe Real wszystko jest możliwe.

Budynek Inpress, zaprojektowany w latach 30. przez architekta Porfírio Pardal Monteiro, jednego z czołowych nazwisk w modernistycznej architekturze Lizbony, zachowuje swoją tożsamość i symetrię, doskonale odzwierciedlając styl lizboński. Dzięki starannej przekwalifikowaniu, zachowując swoją oryginalną istotę, Inpress jest dziś nieruchomością o znaczeniu miejskim, która łączy w sobie urok przeszłości z komfortem współczesności.

Z czysto mieszkalnym przeznaczeniem, Inpress oferuje 12 jednostek mieszkalnych o różnych typologiach, rozmieszczonych na różnych piętrach, od T0 do T3+1. We wszystkich typologiach hojność przestrzeni zewnętrznej jest uderzającą cechą, pozwalającą cieszyć się wyjątkową atmosferą tej uprzywilejowanej lokalizacji w Lizbonie.

Estetyczna spójność Inpress rozciąga się od fasady do wnętrz, zachowując oryginalne powłoki, które niosą ze sobą klasyczny urok. Sufity z obrobioną sztukaterią, płytki i drewno w częściach wspólnych, podłogi z litego drewna liściastego, a także zastosowanie kamienia lioz w urządzeniach sanitarnych, to tylko niektóre z detali, które poprawiają każde środowisko. W kuchniach ukryty sprzęt zapewnia niezrównaną estetykę, a oświetlenie wewnętrzne oraz wykwintne listwy przypodłogowe i fryzy dopełniają perfekcji.

W Inpress Twój wymarzony dom staje się rzeczywistością. Skorzystaj z okazji, aby znaleźć typologię, która najlepiej pasuje do Twojego życia i ciesz się kompletnym domem, w którym każdy szczegół został starannie przemyślany, aby zapewnić maksymalny komfort i wyrafinowanie.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF30665

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.