Lisboa, Lisboa, Príncipe real

 • Powierzchnia 59
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

560 000 EUR

9 492 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Príncipe real

Apartment Lisboa Príncipe real

Apartament z 2 sypialniami, znajdujący się w typowo portugalskim budynku, odnowiony, w Príncipe Real. Apartament z dwiema sypialniami. Całkowicie odnowiony i umieszczony w budynku, który prezentuje dobry stan. Drugie piętro bez windy, w jednej z najszlachetniejszych dzielnic miasta. Mieszkanie znajduje się w centrum Príncipe Real, w jego najcichszej części, 10 metrów od Praça das Flores. W pobliżu znajdują się liczne restauracje i sklepy. W sercu jednej z najmodniejszych dzielnic Lizbony, w ogrodzie Príncipe Real, zaledwie dwie minuty drogi od apartamentu, znajduje się wiele atrakcji: plac zabaw, uliczny targ małych producentów i rzemieślników w każdy weekend, ze świeżymi owocami i warzywami, tradycyjnymi serami i słodyczami. Blisko stąd do Avenida da Liberdade, Chiado i parlamentu portugalskiego. W pobliżu apartamentu znajduje się Embaixada (Ambasada) – małe, wielomarkowe centrum handlowe.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby być reprezentowaną w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Nr oferty: PF26507

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.