Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 663
 • Pokoje 6
 • Apartament Na sprzedaż

3 700 000 EUR

5 581 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

6 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Puerto Banús

Ten wyjątkowy, duży, położony przy plaży duplex znajduje się w pierwszej linii od plaży, zaledwie kilka kroków od prywatnej bramy prowadzącej na promenadę w Puerto Banus. Ta wyjątkowa nieruchomość została podzielona na 4 oddzielne apartamenty, które mają wspólne prywatne wejście, dzięki czemu idealnie nadaje się dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół kupujących razem, lub jako inwestycja pod wynajem. Każdy z apartamentów ma swój własny tytuł własności, co pozwala kupującemu na odsprzedanie któregokolwiek z nich. Opcje wyjścia, aby ponownie połączyć górną lub dolną 2 apartamenty, lub cały duplex. Położone bezpośrednio przy plaży w centrum Puerto Banus, dwa apartamenty znajdują się na parterze z bezpośrednim dostępem do ogrodu, a dwa na pierwszym piętrze z prywatnymi tarasami. Wszystkie cztery apartamenty oferują wspaniałe widoki na morze bezpośrednio przy plaży i mają własne małe kuchnie i salony. Istnieją 2 apartamenty z 2 łóżkami (145m2 każdy) + 2 apartamenty z 1 łóżkiem (130 m2 każdy), każdy z osobnym wejściem. 3 podziemne miejsca parkingowe wliczone w cenę. Kompleks oferuje również duży wspólny basen i bezpośredni dostęp do plaży. Wyjątkowe położenie bezpośrednio przy plaży w Puerto Banus.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2768600

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.