Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 359
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

3 500 000 EUR

9 750 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

5 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Najlepszy penthouse z 5 sypialniami w słynnym kompleksie Playas del Duque w Puerto Banus.
Playas del Duque to jeden z najlepszych i najbardziej luksusowych kompleksów w Marbelli i Puerto Banus. Słusznie nazywany jest Gran Luxury!
Luksusowe apartamenty, garaż, 24-godzinna ochrona, usługi konsjerża i oczywiście eleganckie ogrody, które zdobyły wiele nagród, zajmujące powierzchnię 30 000 m2. W ogrodzie znajdują się 3 odkryte baseny oraz 2 restauracje i bary, z których mogą korzystać wyłącznie mieszkańcy kompleksu, mają bezpośredni dostęp do plaży i Puerto Banus, gdzie znajdują się różne luksusowe butiki i jachty.
Kompleks składa się z 5 budynków wybudowanych w ciągu ostatnich 30 lat. Playas del Duque jest zbudowany w klasycznym śródziemnomorskim stylu andaluzyjskim.
Urbanizacja znajduje się w pierwszej linii brzegowej, ochrona działa 24 godziny na dobę, w tym alarm na podczerwień z nadzorem wideo.
Kupno apartamentu w tym kompleksie jest najlepszą inwestycją, ponieważ ze względu na swoją lokalizację apartament zawsze będzie uważany za elitarny i poszukiwany, bez względu na wszystko.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3290788

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.