Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 166
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 050 000 EUR

6 326 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

Jest to piękny apartament na pierwszym piętrze położony w osiedlu „Bahia de Banus”, w odległości kilku minut spacerem od plaży.
Puerto Banus znajduje się około 15 minut spacerem od osiedla, z różnymi restauracjami przy plaży po drodze, a także hotelem Guadalpin, w którym znajdują się różne restauracje i bary.
Apartament jest umeblowany i prezentowany w doskonałym stanie, więc jest idealny dla wymagających klientów.
Do głównego salonu / jadalni przylega nowoczesna kuchnia na otwartym planie, która jest jasna i jasna z podwójnymi oknami. Drzwi patio prowadzą na duży taras.
Zarówno główna sypialnia, jak i sypialnia dla gości mają łazienki, a także szatnię dla gości.
Prywatne miejsce parkingowe i pomieszczenie gospodarcze znajdują się w garażu poniżej.
Wspólne baseny i ochrona na miejscu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4644448

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.