Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 65
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

700 EUR / tyg.

11 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

One bedroom Apartment for rent in Puerto Banús

Apartament z 1 sypialnią położony w Puerto Banus, kilka metrów od plaży i znanej mariny. Znajduje się tu również wiele restauracji, sklepów i miejsc rozrywki. Kompleks, w którym znajduje się apartament, ma styl śródziemnomorski i jest znany z dużych powierzchni wspólnych, gdzie znajduje się piękny ogród, 4 baseny i 1 kort tenisowy. Kompleks ten ma doskonałą lokalizację, jak również doskonały dostęp do tego, co w ciągu kilku minut. Możesz dotrzeć do wspaniałego starego miasta Marbelli lub do któregoś z jej wspaniałych pól golfowych.
Apartament składa się z pokoju dziennego z dostępem do zachodniego tarasu z widokiem na promenadę. Sypialnia posiada mały balkon również z widokiem na promenadę, a kuchnia jest w pełni wyposażona. Cechy charakterystyczne. klimatyzacja, 1 miejsce parkingowe.

Nr oferty: R3556975

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.