Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 90
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

2 000 EUR / tyg.

23 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Puerto Banús

Piękny apartament na parterze z dwiema sypialniami i dwiema łazienkami, niedawno odnowiony, położony przy plaży w Puerto Banus. Apartament posiada wspaniałą kuchnię na otwartym planie, salon z dwiema dużymi sypialniami, raz z łazienką i jedną łazienką dla gości. Apartament posiada dwa tarasy o powierzchni 50 metrów kwadratowych każdy, z przodu i z tyłu nieruchomości, korzystające z porannego i popołudniowego słońca, z bezpośrednim dostępem do basenu. Kompleks jest ogrodzony i posiada bezpieczny parking. Z nieruchomości można dojść pieszo do plaży, mariny i wszystkich sklepów, supermarketów, barów i restauracji w Puerto Banus.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3599276

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.