Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 128
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

2 500 EUR / tyg.

20 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Apartment for rent in Puerto Banús

Jest to bardzo nowoczesny apartament położony w marinie Puerto Banus, w drugiej linii zabudowy, w pobliżu sklepu Versace. Znajduje się on na ostatnim piętrze z widokiem na przystań i morze. Apartament został urządzony w bardzo nowoczesnym stylu, z kuchnią na otwartym planie i barem śniadaniowym. Wspaniały taras jest chroniony przez szklane zasłony, które można otwierać latem. W apartamencie znajdują się dwie sypialnie, obie o unikalnym wystroju. W obu znajduje się prysznic i nowoczesna umywalka wewnątrz sypialni oraz oddzielna toaleta, do której można wejść z obu sypialni i która jest zamykana z obu stron. Wbudowane szafy są w bardzo wysokim standardzie, podobnie jak całe mieszkanie. Cóż, można zobaczyć na własne oczy na zdjęciach. Apartament do wynajęcia na wakacje w Puerto Banus – Costa del Sol – Andaluzja – Hiszpania.

Dodatkowe dane
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R502081

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.