Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 124
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

999 000 EUR

8 057 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

4 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Plaża Plaża !!! plaża !!! Penthouse położony w jednej z najlepszych części wybrzeża, przy plaży w Puerto de Cabopino, ten przestronny apartament na najwyższym piętrze składa się z 4 sypialni i 3 łazienek, posiada trzy tarasy ze spektakularnymi widokami na piękne plaże, góry i przystań. Widoki !!!! Panoramiczne widoki.
Kuchnia została całkowicie odnowiona w nowoczesnym stylu, gdzie można gotować ze spektakularnym widokiem na morze.
Pokoje są przestronne i jasne.
Ta nieruchomość ma szczególny urok. Bezpośrednia winda do nieruchomości.
Parking i pomieszczenie gospodarcze.
Wizyta jest wysoce zalecana, jeśli jesteś zakochany w plażach.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4672903

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.