Cascais, Cascais E Estoril, Quinta da marinha

 • Powierzchnia 134
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

1 460 000 EUR

10 896 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Quinta da marinha

Apartment Cascais Quinta da marinha

Apartament z 2 sypialniami, o powierzchni użytkowej 134 m2, z ogrodem i prywatnym basenem. Apartament znajduje się w fantastycznym kondominium położonym w Quinta da Marinha- Marinha Prime. Jest to projekt turystyczny eksploracji, z nowoczesną architekturą i doskonałe wykończenia, sprzedawane całkowicie wyposażone i umeblowane. Położony na zielonym terenie o powierzchni 2,7 ha, w pobliżu ścieżki rowerowej, Casa da Guia, plaży Guincho, 5 minut jazdy samochodem od centrum Cascais i 3 minuty od przystani. Projekt ten znajduje się w pobliżu dwóch pól golfowych, klubu zdrowia i ośrodka jeździeckiego Quinta da Marinha. Znajduje się tu również wspólny basen i siłownia, wyłącznie dla mieszkańców kondominium. Mieszkanie jest podzielone w następujący sposób: 7,66 m2 hol wejściowy, 1,74 m2 łazienka socjalna, 39 m2 salon, 8,56 m2 kuchnia (otwarta na salon), 21,55 m2 apartament, 19,34 m2 apartament, dwa tarasy (10 m2 + 9 m2). Do mieszkania przynależą również 2 miejsca parkingowe oraz komórka lokatorska. Możliwość uzyskania Złotej wizy.Cascais to portugalska wioska słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważane za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbony, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie budowle. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF27004

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.