Wynajęte

Praga-Południe, Saska Kępa, Radziłowska

 • Powierzchnia 64
 • Piętro 2 / 4
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 1930
 • Apartament Na wynajem

3 500 PLN

54 PLN / m²

Praga-Południe, Saska Kępa, Radziłowska

CICHE MIESZKANIE W SERCU SASKIEJ KĘPY

To jasne i przestronne mieszkanie znajduje się na drugim pietrze przedwojennej kamienicy w Sercu Saskiej Kępy.
Urokliwa uliczka jest tuż przy Francuskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie kultowej kawiarni Irena.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki.
Widok z pokoju dziennego rozpościera się na okoliczne kamienice oraz a z sypialni na przepiękną koronę kasztanowca.
Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Na prezentowanych zdjęciach widnieją meble poprzedniego najemcy.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak

Nr oferty: 332982

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.