Andalusia, Málaga, Riviera del sol

 • Powierzchnia 92
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

750 EUR / tyg.

9 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Riviera del sol

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in Riviera del Sol

Spektakularny przestronny apartament, położony w pierwszej linii golfowej w Riviera del Sol, Mijas Costa, 1,5 km od plaży, przystanku autobusowego i postoju taksówek, supermarketów i barów, z 3 basenami, jeden z nich z ogrzewaniem zimowym, 2 papier i 2 korty tenisowe, piłki nożnej i kosza cele, wiele wspólnych obszarów ogrodowych, gdzie dzieci mogą grać i restauracji w ramach wspólnoty. Mieszkanie jest na podwyższonym parterze, prawie tak jakby to było pierwsze piętro. W apartamencie łazienki zostały odnowione i wszystko jest praktycznie nowe, będzie on sprzedawany w pełni umeblowany. Jest duży otwarty taras o powierzchni 12m2 i część tarasu z sufitem o powierzchni około 4m2. Z tarasu roztacza się piękny, zielony i spokojny widok na pole golfowe. Prywatne miejsce parkingowe jest wliczone w cenę. W budynku jest instalacja światłowodowa i kanały satelitarne. Jest to dobrze utrzymana, ogrodzona społeczność z 24-godzinną ochroną. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub prywatne wizyty. Apartament jest dostępny do wynajmu wakacyjnego (krótkoterminowego, cena za tydzień) w miesiącach letnich i do wynajmu długoterminowego w miesiącach zimowych (płatności miesięczne) od października do marca.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4015783

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.