Andalusia, Málaga, Riviera del sol

 • Powierzchnia 137
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

289 000 EUR

2 110 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Riviera del sol

3 bedrooms Penthouse for sale in Riviera del Sol

Jeden z najpiękniejszych dwupoziomowych penthouse’ów w Riviera del Sol. Dwa piętra bardzo dobrze wykorzystane. Orientacja południowa, tarasy na dwóch poziomach i fantastyczne wyposażenie: 2 tarasy z otwartym widokiem, klimatyzacja, panele słoneczne do ciepłej wody, duże podziemne miejsce parkingowe, przechowalnia, wspólny basen, wspólna siłownia i duże tereny zielone. Spacerem do przystanku autobusowego, plaży i supermarketów, potrzebny będzie transport. Z LPO.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4681888

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.