Andalusia, Málaga, Riviera del sol

 • Powierzchnia 82
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

207 100 EUR

2 526 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Riviera del sol

2 bedrooms Apartment for sale in Riviera del Sol

Otwarty i panoramiczny widok na południe. Apartament położony na drugim piętrze z windą. Rozkłada się na hol wejściowy, pół-niezależną kuchnię, salon z wyjściem na taras od strony południowej. Po drugiej stronie mamy dwie sypialnie i dwie pełne łazienki. Jedna z nich to en suite. Dodatkowo: klimatyzacja, basen, duże tereny zielone i miejsce parkingowe w piwnicy budynku.
Middle Floor Apartment, Riviera del Sol, Costa del Sol.
2 Sypialnie, 2 Łazienki, 82 m², Taras 10 m².
Ustawienie : podmiejskie, blisko do golfa, blisko do morza, blisko do miasta, urbanizacja.
Orientacja : Południowa.
Stan : Fair.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : Klimatyzacja, ciepła klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki: góry, panorama, ogród.
Cechy : Covered Terrace, Lift, Fitted Wardrobes, Near Transport, Private Terrace, WiFi, Ensuite Bathroom, Marble Flooring, Double Glazing, Fiber Optic.
Meble: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą.
Parking: podziemny, uliczny.
Media : Prąd, Woda pitna.
Kategoria: Przy plaży, Domy wakacyjne, Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4115965

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.