Sprzedane

Śródmieście, Powiśle, Rozbrat

 • Powierzchnia 108
 • Piętro 2 / 4
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1930
 • Apartament Na sprzedaż

2 500 000 PLN

Śródmieście, Powiśle, Rozbrat

Mieszkanie po remoncie w przedwojennej kamienicy.

Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w jednej z najpiękniejszych kamienic na Powiślu.

Kamienica jest w pełni odremontowane, odświeżone klatki schodowe i elewacja.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

– przestronny, widny salon z aneksem kuchennym i balkonem (kuchnia włoska, w pełni wyposażona i umeblowana)
– sypialnia z garderobą i własną łazienką
– pokój gościnny z garderobą (możliwość podziału na 2 pokoje)
– łazienka gościnna z prysznicem

Mieszkanie powstało z połączenia 2 mieszkań. Posiada 2 pary drzwi wejściowych.

LOKALIZACJA:
Mieszkanie zlokalizowane w modnej części miasta na Powiślu – dostęp do sklepów, restauracji, knajp, galerii handlowych. Znajduje się w jednej z najpiękniejszych kamienic w Warszawie. Świetnie połączenie komunikacyjne, zarówno dla korzystających z komunikacji miejskiej, jak i poruszających się samochodami. Bliskość Wisły i natury, daje możliwość odpoczynku.

INFORMACJE DODATKOWE:
Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Cena obejmuje pełne wyposażenia i umeblowanie znanych i cenionych marek tj. DOIMO Cucine Italy, blat OKITE, sypialnia PIANCA.

Parkiet dębowy, stolarka w większości oryginalna, drewniana po renowacji.

Dodatkowe dane
 • Balkon
 • Piwnica
Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.

Nr oferty: 427858

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.