Lisboa, Lisboa, Saldanha

 • Powierzchnia 200
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

1 580 000 EUR

7 900 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Saldanha

Apartment Lisboa Saldanha

NOWY apartament z 4 sypialniami, w Saldanha, Rua das Picoas, w całkowicie odzyskanym budynku, w którym zachowano jedynie elewację.

Składa się tylko z 7 jednostek, ten budynek ma tylko 1 apartament na piętrze.

Ten apartament z 4 sypialniami, położony na przedostatnim piętrze i pełen światła, jest dystrybuowany w następujący sposób:
– Pokój dzienny: 36 mkw.
– Taras: 12 m2
– W pełni wyposażona kuchnia BOSCH: 30 mkw.
– Apartament z szafą wnękową: 26 m2
– Łazienka wspomagająca apartament: 7 mkw
– Sypialnia 1 z garderobą: 15,3 mkw
– Sypialnia 2 z szafą: 11,2 mkw
– Sypialnia 3: 11,2 m2
– Łazienka wspomagająca sypialnie: 7 m2
– Półpokój: 2 m2

Kuchnię i salon można łatwo połączyć, usuwając dzielącą je ścianę.

Najwyższe wykończenia, szlachetne powłoki, wysokiej klasy wyposażenie.
Oddany do użytku na początku 2022 roku, użytkowany dopiero od 8 miesięcy.

Umieszczone jest w sercu Avenidas Novas, ulica jest cicha i tylko z jednym kierunkiem, ale 50 metrów od ronda Saldanha:
– płaski teren
– ścieżki rowerowe
– kawiarnie i kawiarnie na chodniku
– restauracje
– rynki świeżych produktów, supermarkety i sklepy spożywcze
– szkoły publiczne i prywatne
– banki i apteki
– „Loja do Cidadao”
– wszystkie rodzaje transportu publicznego, w tym 2 linie metra
– szpitale publiczne i prywatne

W centrum Lizbony i z całym spokojem!

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF30247

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.