Andalusia, Málaga, San luis de sabinillas

 • Powierzchnia 88
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

195 000 EUR

2 216 EUR / m²

Andalusia, Málaga, San luis de sabinillas

2 bedrooms Apartment for sale in San Luis de Sabinillas

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu to fantastycznie usytuowane urządzenie w bardzo pożądanej urbanizacji Residencial Duquesa z 24-godzinną ochroną. Znajduje się na najwyższym piętrze z windą, ta nieruchomość korzysta z pozycji narożnej oferując widoki na pobliskie morze, a także z immaculately utrzymane tereny zielone i basen.
Nieruchomość gości hojnie wielkości otwartej planowanej salon i jadalnia z dostępem na głównym tarasie South Facing. Oferuje mnóstwo miejsca na zewnątrz jadalnia i rozrywki jest dobry poziom prywatności i zainstalowany baldachim, aby zapewnić cień dla tych dodatkowych ciepłych dni. Z powrotem w środku, niezależna kuchnia jest w pełni wyposażone z małym oddzielnym obszarze pralni. Istnieją dwie sypialnie, z których oba są podwójne z w pełni wyposażone szafy. Druga sypialnia jest obecnie urządzone z dwoma pojedynczymi łóżkami i oferuje balkon Juliette z częściowym widokiem na morze i widoki urbanizacji prywatne korty wiosła. Istnieją dwie łazienki, z których jeden jest en-suite do głównej sypialni z wanną, a drugi niezależny z prysznicem. Ze względu na położenie narożne, obie łazienki korzystają z okien dla dobrej wentylacji. W całej nieruchomości zainstalowana jest zarówno ciepła jak i zimna klimatyzacja.
Nieruchomość jest sprzedawana z prywatnym podziemnym miejscem parkingowym i dużym pomieszczeniem magazynowym.
Okoliczne obszary obejmują miasto San Luis de Sabinillas, które znajduje się zaledwie pięć minut spacerem. Sabinillas oferuje wszystko, co może być potrzebne w zakresie udogodnień, w tym supermarkety, apteki, kawiarnie i lekarzy. La Duquesa Marina jest również zaledwie pięć minut od hotelu, z trwałą atmosferą przez cały rok jest silna społeczność międzynarodowa i mnóstwo działań wodnych, aby cieszyć się.
Z kluczami w biurze, ta nieruchomość wont długo na rynku. Skontaktuj się z nami teraz na oglądanie!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4121053

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.