Lisboa, Lisboa, Santos-o-velho

 • Powierzchnia 48
 • Apartament Na sprzedaż

410 000 EUR

8 632 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Santos-o-velho

Apartment Lisboa Santos-o-velho

Studio, z 47,5 mkw, z balkonem, wstawiony w odnowionym budynku z 20 wieku, położony w Avenida D. Carlos I, w Lizbonie. Mieszkanie składa się z:- Open space (salon + kuchnia + sypialnia)- łazienka- balkonMieszkanie jest sprzedawane umeblowane. Jest w doskonałym stanie. Posiada uprzywilejowaną lokalizację, w pobliżu prestiżowej dzielnicy Lapa, Bazyliki Estreli, ogrodu Estreli i Parlamentu, będąc jednocześnie w pobliżu rzeki Tag. We wnętrzach zastosowano najwyższej jakości materiały wykończeniowe, aby zapewnić komfort i wygodę nowoczesnych elementów w połączeniu z ich estetycznym dopracowaniem. Dom Carlos I został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu kilku udogodnień, nie tylko ze względu na jego lokalizację, ale także na to, co sam budynek może zaoferować mieszkańcom. Wewnątrz budynku znajdzie się strefa przeznaczona do uprawiania ćwiczeń fizycznych, w której będą znajdować się prysznice. Strefa ta będzie znajdować się na kondygnacji podziemnej, do której będzie można dostać się klatkami schodowymi zapewniającymi naturalne światło i oświetlającymi teren. W odległości 10 minut pieszo znajduje się stacja metra i stacja kolejowa Cais do Sodré, a także inne stacje kolejowe, stacja metra z innej linii znajduje się w odległości 15 minut, a ponadto w pobliżu znajduje się kilka przystanków autobusowych i linia najbardziej znanego i turystycznego tramwaju w Lizbonie. Oprócz fantastycznej sieci komunikacyjnej, ta zabytkowa dzielnica Santos posiada bogatą ofertę lokalnych firm, usług, restauracji, ulicznych kawiarni, barów, muzeów i uniwersytetów. Ta różnorodność propozycji spędzania wolnego czasu wynika z bliskości najbardziej typowych obszarów miasta, ale przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego dystansu dla tych, którzy chcą się schronić przed szalonym rytmem miasta.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF25572

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.