Lisboa, Lisboa, São bento

 • Powierzchnia 57
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

400 000 EUR

7 006 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, São bento

Apartment Lisboa São bento

Apartamenty São Bento Valley to rygorystyczna i urocza renowacja. Budynek znajduje się w jednej z najmodniejszych części centrum Lizbony, w dzielnicy Santa Catarina, obok Chiado, Bairro Alto i Cais do Sodré. 18 apartamentów ma powierzchnię od 25 do 70 m2, od studia do 1 sypialni, a z 2 piętra roztacza się widok na rzekę. Zdecydowana większość apartamentów posiada balkony, a wszystkie są umeblowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości.Kondominium oferuje udogodnienia takie jak basen i wspólne ogrody, dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i relaksem.Doświadcz tego, co najlepsze ma do zaoferowania stolica Portugalii, w okolicy, gdzie można żyć całkowicie na piechotę, w pobliżu wszelkiego rodzaju sklepów, usług i restauracji.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27382

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.