Wynajęte

Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa

 • Powierzchnia 120
 • Piętro 2 / 2
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 1939
 • Apartament Na wynajem

6 500 PLN

Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa

Unikalne mieszkanie w sercu Saskiej Kępy

Unikalne, niepowtarzalne mieszkanie na Saskiej Kępie wsród zieleni, z niespotykanym wystrojem wnętrza.
Apartament położony jest na pierwszym piętrze domu jednorodzinnego z 1939 roku. Składa się z pięciu pomieszczeń – salonu, z którego jest wejście do sypialni głównej, kolejnych dwóch sypialni, jadalni, kameralnej kuchni i łazienki. Mieszkanie przepełnione jest artystycznym duchem – piękne sztukaterie, zdobienie ścian tapetami oraz malowanymi pilastrami, kotary i stare meble przekształcone w obiekty codziennego użytku. Duży kominek znajduje się w salonie, z którego jest też bezpośrednie wyjście na komfortowy taras. Sufit w otwartej jadalni jest przyozdobiony drewnianym kasetonami. Druga sypialnia połączona jest z dodatkowym pokojem, który może być kolejną sypialnią, gabinetem czy też przestronną garderobą. W całym mieszkaniu położony jest parkiet. Mieszkani jest częściowo umeblowane.

Dom położony jest w sercu Saskiej Kępy, przy kameralnej, jednej z najpiękniejszych warszawskich ulic – Poselskiej. Wyjątkowa lokalizacja, tuż przy ulicy Francuskiej, gdzie tętni życie miejskie, doskonała komunikacja z każdą częścią Warszawy, bliskość szkół oraz przepiękna zieleń otaczająca całą Saską Kępę powodują, że w mieszkaniu zakochasz się od pierwszego wejrzenia.

Nr oferty: 321157

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.