Málaga, Cancelada, Selwo

 • Powierzchnia 89
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

175 000 EUR

1 967 EUR / m²

Málaga, Cancelada, Selwo

2 bedrooms Apartment for sale in Selwo

Fantastyczny apartament w luksusowej urbanizacji z ogrodzonym kompleksem.
2 sypialnie, 2 łazienki i taras z panoramicznym i morskim widokiem.
Zawiera zadaszony garaż zewnętrzny.
Zamknięta społeczność z ochroną, w dzielnicy mieszkalnej Selwo, zaledwie 10 minut od Puerto Banus.
Pomiędzy Esteponą i Marbellą, w niewielkiej odległości od plaży Velerin.
Apartament na najwyższym piętrze, Selwo, Costa del Sol.
2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zbudowany 104 m², Taras 15 m².
Ustawienie: urbanizacja.
Orientacja: południowy wschód, południowy zachód.
Stan: doskonały.
Basen : wspólny.
Klimatyzacja : klimatyzacja.
Widoki : Morze, Panoramiczny.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Wyposażone szafy, Blisko transportu, Prywatny taras, Telewizja satelitarna, WiFi, Podwójne szyby.
Meble: częściowo umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo : Kompleks z bramą.
Parking: garaż, zadaszony.
Media : Prąd, Woda pitna, Telefon.
Kategoria: Nieruchomości, Golf, Domy wakacyjne, Inwestycja, Luksus, Zmniejszona.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4149928

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.