Cascais, Cascais e Estoril, Talaíde

 • Powierzchnia 141
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

573 000 EUR

4 077 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Talaíde

Apartment Cascais Talaíde

Budynek Talaia Residence położony jest w bardzo cichej dzielnicy mieszkalnej, w centrum Doliny Oeiras, gdzie znajdują się parki biznesowe Nauki, Technologii i Innowacji, Tagus Park, Quinta da Fonte i Lagoas Park.Składa się z13 jednostek w typach od 1 do 4 sypialni, o powierzchni od 83 do 186 m2, wszystkie apartamenty posiadają parking i przechowywania i duża część z balkonami, oferując otwarte widoki na Serra de Sintra.Projekt obejmuje funkcjonalne i hojne obszary, z wysokiej jakości wykończenia – kamień, SMEG urządzeń, klimatyzację i wykorzystanie materiału wood.Close do głównych dojazdów, a mianowicie A5 i IC19, gdzie można dotrzeć do Lizbony w około 15 minut. Oeiras Parque przestrzeni handlowej jest zaledwie 5 min. od hotelu, gdzie można cieszyć się rynku, handlu zróżnicowane, kino i restauracje.

Nr oferty: PF24450

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.