Lisboa, Lisboa, Telheiras

 • Powierzchnia 94
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

590 000 EUR

6 264 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Telheiras

Apartment Lisboa Telheiras

Położony między dwiema kultowymi dzielnicami Lizbony, Telheiras i Lumiar, projekt Zen wnosi nowe życie do tej lokalizacji dzięki projektowi mieszkaniowemu premium, w którym kluczem jest dobre samopoczucie.

Projekt składa się z apartamentów T1 do T4 z balkonami i tarasami, o powierzchni od 52 do 141 mkw, parkingiem i komórką lokatorską. Każda jednostka została szczegółowo zaprojektowana, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort i spokój, w doskonałej rozmowie między funkcjonalnością a jakością. Duże przestrzenie wewnętrzne współistnieją z zachęcającymi przestrzeniami zewnętrznymi.

Prywatne kondominium ze wspólnymi i prywatnymi ogrodami, udogodnieniami takimi jak basen, siłownia, strefy dla dzieci, stacja dla zwierząt, wspólne pokoje dzienne, a także miejsce na rowery.

W promieniu 1 km można uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju usług, takich jak szkoły, szpitale, supermarkety, transport publiczny i metro. W pobliżu znajdują się również ogrody i możliwość autostrad łączących się z różnymi częściami kraju.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF28198

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.