Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 140
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

950 000 EUR

6 786 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in The Golden Mile

2-osobowy apartament na parterze w ekskluzywnej, zamkniętej społeczności Lomas del Rey, wyjątkowa konstrukcja wysokiej jakości połączona z niezwykłą dbałością o szczegóły daje ten współczesny apartament. Jego rozległe przestrzenie, otwarty plan piętra i ściany ze szkła tworzą zapierające dech w piersiach wrażenie przestronności i światła. Wchodząc do domu przez korytarz, po prawej stronie znajduje się duży salon / jadalnia i kuchnia, które otwierają się na rozległy taras. Na wprost znajduje się korytarz z toaletą dla gości i apartamentem gościnnym z garderobą. Po lewej stronie znajduje się duży apartament główny, również z garderobą i prywatnym tarasem.
Lomas del Rey szczyci się całodobową ochroną, dojrzałymi ogrodami, klubem towarzyskim, klubem fitness i 4 basenami; ta wysublimowana luksusowa inwestycja w stylu śródziemnomorskim emanuje atmosferą prywatnego kurortu. Społeczność znajduje się obok Puente Romano i Lomas de Marbella Club, zaledwie kilka minut od światowej klasy restauracji i sklepów Marbella Golden Mile, obszar ten słynie ze spokoju. Z łatwym dostępem do autostrady AP-7 i 57 km od międzynarodowego lotniska w Maladze.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4691410

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.