Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 235
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 800 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Apartment for rent in The Golden Mile

Obecnie w trakcie remontu dostępny od 09.06.23
DOSTĘPNE DO WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO i
DOSTĘPNY NA KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM LETNI
Apartament do wynajęcia w Condado de Sierra Blanca, Marbella z 3 sypialniami i 2 łazienkami, ze wspólnym basenem, wspólnym garażem i prywatnym ogrodem.
Jeśli chodzi o wymiary nieruchomości, ma 140 metrów kwadratowych wewnątrz, 95 metrów kwadratowych tarasu, 25 metrów kwadratowych ogrodu
Posiada następujące udogodnienia w pobliżu, klimatyzację, w pełni umeblowaną, w pełni wyposażoną kuchnię, widok na morze, panoramiczny widok, blisko golfa, dobry stan, blisko sklepów i blisko szkół.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4372234

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.