Wynajęte

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

 • Powierzchnia 85
 • Piętro 2 / 4
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1930
 • Apartament Na wynajem

6 000 PLN

71 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

Mieszkanie w kamienicy - Śródmieście

KAMIENICA | PRZESTRONNE, WYREMONTOWANE MIESZKANIE
To przestronne mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze przedwojennej kamienicy.
Historyczna kamienica projektowana przez Wacława Heppena oraz Józefa Czerwińskiego znajduje się w sercu Śródmieścia. 
Mieszkanie jest całkowicie odnowione – dębowe podłogi, minimalistyczna marmurowa łazienka i nowoczesna kuchnia zapewniają komfort najbardziej wymagającemu najemcy.

UKŁAD NIERUCHOMOŚCI
Mieszkanie składa się z trzech pomieszczeń. Salon płynnie łączy się z kuchnią i jadalnią. Dwie sypialnie oraz duża łazienka konsekwentnie dopełniają przestrzeń. Charakter mieszkania podkreślony jest biało czarną podłoga w holu oraz kuchni.  
Mieszkanie nie jest umeblowane, ale kompletnie wyposażone. Dodatkowo istnieje możliwość parkowania na dziedzińcu kamienicy, za szlabanem.

LOKALIZACJA 
Kamienica położona jest w sercu Śródmieścia. Doskonała komunikacja, bliskość parków Ujazdowskiego oraz Łazienek Królewskich jak również licznych kawiarni i restauracji.

 
Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking: 1

Nr oferty: 844166

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.