Sprzedane

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

 • Powierzchnia 107
 • Piętro 1 / 3
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 1936
 • Apartament Na sprzedaż

1 990 000 PLN

18 616 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, Wilcza

Kamienica przy Wilczej.

HISTORYCZNA KAMIENICA | ŚRÓDMIEŚCIE POŁUDNIOWE I WYSOKIE SUFITY 3,8M!

Przestronny mieszkanie w przedwojennej kamienicy z ubiegłego wieku przy ulicy Wilczej.
Dotychczas wykorzystywane na eleganckie biuro, świetnie sprawdzi się również jako lokal mieszkalny.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
5 pokoi, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta, 2 balkony, 2 niezależne wejścia

LOKALIZACJA:

Kamienica położona jest tuz przy ulicy Wilczej.
Liczne butiki, kawiarnie i restauracje sprawiają, że możemy cieszyć się w pełni urokami życia w mieście. Centrum gwarantuje również doskonałą infrastrukturę oraz dostęp do wszystkich najważniejszych instytucji państwowych.
Pobliskie parki Ujazdowski i Łazienki, skwery – Dolinka Szwajcarska, parki na Skarpie Warszawskiej sprawiają, że otoczeni jesteśmy przyrodą i zielenią.
Apartament w takiej lokalizacji jest nie tylko nietuzinkowy pod względem architektonicznym, ale też gwarantuje czynne korzystanie ze wszystkich atrakcji i przywilejów stolicy.

Sama ulica Wilcza jest jedną z niewielu ulic, która na długich odcinkach po obu stornach, zachowała przedwojenną zabudowę. Budynki przy ulicy zostały częściowo zniszczone podczas II wojny światowej, jednak kamienice zachowane były w na tyle dobrym stanie, że większość z nich odremontowano lub odbudowano, a wolne posesje zabudowano nową, najczęściej nawiązującą do otoczenia zabudową – miało to miejsce głównie w latach 50. i 60. XX wieku.

Serdecznie zapraszam na prezentacje.

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Nie
 • Balkon: 2

Nr oferty: 611191

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Marta Pecko Falkowska

Senior Real Estate Advisor | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.