Wynajęte

Stare Miasto, Śródmieście, Wilcza

 • Powierzchnia 58
 • Piętro 4 / 4
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na wynajem

4 500 PLN

78 PLN / m²

Stare Miasto, Śródmieście, Wilcza

Nowe, dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu

LOKALIZACJA
Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Atol, zaledwie kilka kroków od Motławy, przy ulicy Wilczej. Krótki spacer dzieli nas od Starego Miasta i Forum Gdańsk. Apartamentowiec to wysoce funkcjonalny i nowoczesny budynek wkomponowany w architekturę ulicy Rzeźnickiej oraz Wilczej. Inwestycja łączy korzyści życia w centrum miasta z komfortem wynikającym z kameralności położenia.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Mieszkanie na czwartym piętrze, o metrażu 57,84 m2, składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym
– sypialni
– garderoby
– łazienki

Apartament został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół i wykończony materiałami wysokiej jakości, co sprawia, że jest niezwykle spójny i funkcjonalny.
Blaty ze spieku kwarcowego, sztukateria, podłoga wysokiej jakości, zabudowa na wymiar, sprzęt RTV i AGD, klimatyzacja, videodomofon.
Świeżo wykończone mieszkanie jest niezwykle przestronne i kompletnie wyposażone.

ATUTY:
• wykończone materiałami i wyposażone sprzętem wysokiej jakości
• atrakcyjna lokalizacja
• klimatyzacja
• gotowe do wprowadzenia
• możliwość wystawienia faktury

DODATKOWE INFORMACJE:
• dodatkowe opłaty: czynsz administracyjny (ok. 570 zł) + opłaty za media
• kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu
• wynajem długoterminowy

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Umeblowanie: Tak
 • Winda: Tak
 • Stan: wysoki standard
Lokalizacja

Śródmieście

Śródmieście to dzielnica, której część stanowi najbardziej reprezentacyjny fragment Gdańska. Spośród innych dzielnic Śródmieście wyróżnia się bogactwem obiektów o randze dziedzictwa kulturowego, a duże znaczenie dla rozwoju dzisiejszego Śródmieścia miało na przestrzeni wieków nadwodne położenie. Martwa Wisła, Stara Motława, Nowa Motława, tzw. Opływ Motławy, Kanał Raduni i Kanał Na Stępce przez stulecia przyciągały zakłady rzemieślnicze i przemysłowe, a woda pracowała dla Gdańska oraz stanowiła system obronny. Dzisiaj oznaką zmieniającego się sposobu wykorzystania wód są powstające w Śródmieściu mariny, przystanie oraz przystanki tramwaju wodnego. Ku radości mieszkańców i turystów, woda zyskuje charakter rekreacyjny. Śródmieście, o powierzchni 5,65 km kwadratowego, tworzy jedenaście historycznych jednostek, a każda z nich ma nieco inny koloryt.

Nr oferty: 787454

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.