Real Estate Advisor

Marcin Dydecki

Doświadczenie

Od ponad 5 lat związany z rynkiem nieruchomości. Swoje doświadczenie zdobył na rynku komercyjnym, pracując dla dużych korporacji oraz na rynku mieszkaniowym, zajmując się sprzedażą oraz najmem. W swojej pracy nastawiony na profesjonalizm, zaangażowanie i budowanie dobrych relacji z klientami.

 

Kwalifikacje

Marcin jest absolwentem Politechniki Gdańskiej na wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska. Swój rozwój zawodowy zawdzięcza licznym szkoleniom z zakresu negocjacji, obsługi klienta oraz rozwoju osobistego.

Licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami PFRN (licencja nr 28434)

Zainteresowania

Miłośnik sportu, włoskiej kuchni i podróży.

Chcę podziękować Marcinowi i Wojtkowi, którzy pomogli mi znaleźć świetne mieszkanie w centrum Gdańska. Wszystko było idealnie wygodne, profesjonalne i tak szybkie, jak to możliwe. Polecam!
Taras Vasylivskyi trojmiasto.pl
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Partners International podczas przeprowadzki z Włoch do Polski. Pan Marcin Dydecki to taki partner majątkowy, z zamkniętymi oczami można znaleźć nowe miejsce! Pan Marcin był bardzo pomocny podczas w 100% zdalnego procesu pozyskiwania nowego domu. Jestem pod wrażeniem jego troskliwej postawy, zdolności adaptacyjnych oraz całego dodatkowego wysiłku i czasu włożonego w sfinalizowanie transakcji.
Natalia Przybyłek Google PI
Współpraca z Biurem Nieruchomości to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm. Szczególnie cenimy współpracę z agentem Marcinem Dydeckim ( najlepszy agent z jakim mieliśmy odczynienia ). Doskonale wyczuł nasze potrzeby i oczekiwania. Z ogromną dokładnością, cierpliwością i taktem przeprowadzał nas przez cały proces szukania i wyboru odpowiedniej nieruchomości. Bardzo szczegółowo przedstawiał oferty z uwzględnieniem wszystkich plusów i minusów, doskonale doradzał i zdobywał wszystkie informacje. Zawsze dyspozycyjny. Bardzo szybko zdobył nasze zaufanie. Do samego końca z wielką dokładnością poprowadził wszystkie czynności a nawet po przeprowadzonej transakcji służył pomocą i radą. Ogromną przyjemnością było współpracować z Panem Marcinem ( aż chce się kupić kolejną nieruchomość ;-)) Panie Marcinie BARDZO dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.
Agnieszka Laskowska Google PI

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.