Dubaj, Venice, Damac Lagoons

 • Powierzchnia 450
 • Sypialnie 6
 • Dom Na sprzedaż

6 000 000 EUR

Dubaj, Venice, Damac Lagoons

Damac Lagoons, 6 sypialniany dom wolnostojący na sprzedaż

Damac Lagoons, Venice
6 sypialniany dom wolnostojący na sprzedaż, nowoczesne wykończenia pod klucz, 450 m2, cena 6000000
Inwestycja będzie gotowa w 4 kwartale 2024

Lokalizacja

Notice: Undefined property: WP_Error::$name in /home/partnerint/domains/partnersinternational.pl/public_html/wp-content/plugins/partners-international/src/Domain/Entities/PropertyLocation.php on line 26

Dubaj

Dubaj jest krajem łączącym Azję z Europą. Loty bezpośrednie z Warszawy i Krakowa do Dubaju odbywają się 2 razy dziennie i już w przeciągu 5,5 godziny linie lotnicze Emirates albo FlyDubai dowiozą Cię na miejsce. A tam czeka na Ciebie słońce i pogoda gwarantowane przez 360 dni w roku. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie ma podatku od posiadania nieruchomości, a VAT wynosi tylko 5%. Stopy zwrotu w zależności od dzielnicy i okolicy wahają się od 5% do 8% w skali rocznego wynajmu, natomiast można to podwoić i potroić przy wynajmie krótkoterminowym. Dubaj jest krajem kosmopolitycznym – tylko 30% stanowią lokalni Emiratczycy, reszta to expaci. W związku z tym nie tu problemu ze szkołami, znaleźć można z łatwością szkoły amerykańskie, IB, międzynarodowe, brytyjskie, niemiecki, francuskie, australijskie czy szwajcarskie. Wszystkie z wykładowym angielskim.Ceny nieruchomości są bardzo zróżnicowane w zależności od dzielnicy. Apartament jednosypialniowe o powierzchni 70 m² w przyjemnej okolicy i dogodnie położony można kupić już za 1.2 mil AED, czyli nieco ponad 300.000 Euro.

Nr oferty: dubaj2

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Monika Pawłowska-Lukasz

Real Estate Advisor | Dubaj

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.