Real Estate Advisor | Dubaj

Monika Pawłowska-Lukasz

Monika

Opis

Monika Lukasz, jako jeden z pierwszych licencjonowanych brokerów (RERA) może pochwalić się wiedzą i doświadczeniem na rynku nieruchomości w Dubaju.

Już od 2002 roku pomaga swoim klientom znaleźć wymarzone nieruchomości. Posiada wyjątkowe umiejętności negocjacyjne, a na pierwszym miejscu stawia zawsze potrzeby klientów. Jest osobą niezwykle relacyjną i dba o najwyższą jakość na każdym etapie obsługi.

Dla swoich klientów jest wsparciem zarówno w procesie zakupu, jak i sprzedaży nieruchomości, dbając o to aby przebiegał płynnie, skutecznie i jak najmniej stresująco.

Oferty zagraniczne

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.