Setúbal, Alcácer do Sal, Possanco

 • Powierzchnia 237
 • Powierzchnia działki 337
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

1 650 000 EUR

6 963 EUR / m²

Setúbal, Alcácer do Sal, Possanco

Villa Alcácer do Sal Possanco

Fantastyczna willa, z niedawnej budowy, z 193,14 m2, wstawiony w 321,9 m2 działki, położony w typowej wsi 1,5 km od Comporta, 5 minut od plaży.
Ta willa, składająca się z dwóch pięter + magazyn, jest sprzedawana umeblowana, z naczyniami i tekstyliami, jest gotowa do zamieszkania i obejmuje:

Parter
1 duży salon z amerykańską kuchnią, duże wymiary przeszklone okna z bezpośrednim dostępem do tarasu i basenu
1 Łazienka

Pierwsze piętro
1 apartament, wbudowane szafy, z dostępem do balkonu
2 sypialnie z wbudowanymi szafami
1 łazienka wspomagająca sypialnie

Obszar zewnętrzny
Taras, na którym można podziwiać piękny zachód słońca na koniec dnia i całe otoczenie olśniewającego krajobrazu Alentejo
Basen
Ogród
Miejsce do przechowywania w piwnicy
Miejsce parkingowe dla 2 samochodów

Ta willa prezentuje typowy projekt regionu, szczególnie w wykończeniach i w powłokach zewnętrznych i wewnętrznych w drewnie i strzechą.
Zapewnia bajeczną ekspozycję słońca na wschód i zachód oraz niezakłócony widok na okolicę. Doskonała lokalizacja, 10 minut od emblematycznego palafitowego molo w Carrasqueira, 30 minut od Alcácer do Sal, 30 minut od Grândola i 1h30 od Lizbony.

Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej klasy usług dla naszych klientów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF29979

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.