Cascais, Cascais E Estoril, Amoreira

 • Powierzchnia 217
 • Powierzchnia działki 537
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2019
 • Dom Na sprzedaż

1 595 000 EUR

7 356 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Amoreira

Villa Cascais Amoreira

3+1 sypialnia willa, nowy, położony w Amoreira, z 216 mkw prywatnej powierzchni brutto i wstawiony w 537 mkw działki. Znajduje się w obszarze nowych willi, z łatwym dostępem, jest on dystrybuowany w następujący sposób: Pierwsze piętro: – Hol wejściowy z szafą – Salon z kominkiem z jednostką odzysku ciepła i bezpośrednim dostępem do balkonu – Jadalnia z drzwiami umożliwiającymi dostęp do obszaru zewnętrznego – Łazienka – Nowo wyposażona kuchnia – Zewnętrzny grill i jadalnia – Korytarz, który rozdziela apartamenty – 1 apartament z wbudowanymi szafami i łazienką z prysznicem – 1 apartament z wbudowanymi szafami i łazienką z wanną i dostępem do ogrodu – 1 apartament z szafą i łazienką z podwójnym prysznicem Parter:- Biuro z oknem na zewnątrz – Sypialnia wewnętrzna (pokój gier) – Pralnia – Łazienka – Garaż na 2 samochody Ta fantastyczna willa jest jak nowa, ponieważ ma tylko 3 lata. Posiada ogród, który otacza całą willę oraz basen, łazienkę i prysznic na zewnątrz, a także możliwość zaparkowania 3 samochodów na zewnątrz. Zapewnia wszystkie udogodnienia: panele fotowoltaiczne i słoneczne, ogrzewanie podłogowe (na piętrze), klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach, centralna jednostka próżniowa, system nadzoru wideo, domotyka, okna PCV, automatyczny system nawadniania.Cascais to portugalska wioska słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważana za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbons, gdzie dominują małe pałace i wyrafinowane i eleganckie konstrukcje. Cascais może poszczycić się 7 polami golfowymi, kasynem, przystanią jachtową i niezliczonymi miejscami do spędzania wolnego czasu. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości działającą na rynku od ponad dwudziestu lat. Skupia się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się aukcjami, instytucjami sztuki i nieruchomościami na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF27625

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.