Setúbal, Setúbal, Azeitão

 • Powierzchnia 205
 • Powierzchnia działki 541
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2019
 • Dom Na sprzedaż

850 000 EUR

4 138 EUR / m²

Setúbal, Setúbal, Azeitão

Villa Setúbal Azeitão

Willa z 4 sypialniami, z basenem, położona w Quinta dos Fóios, jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Azeitão.Willa prezentuje współczesny design i jest zupełnie nowa, gotowa do debiutu. Dzięki nowoczesnej architekturze, willa została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort, dobre samopoczucie i wspaniałą ekspozycję słoneczną, która jest zapewniona przez duże okna, zapewniające dużo światła. Willa jest dostępna dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Elewacja jest pokryta zmiękczonym kamieniem moleanos, oświetlenie jest wbudowane i posiada pokład ceramiczny. Willa jest wyposażona w jednostkę centralnego odkurzacza, wstępną instalację centralnego ogrzewania, elektryczne żaluzje i jednostkę odzysku ciepła. Szafy są wbudowane, a drzwi są wykonane z termolaminowanego szkła. Willa zawiera basen i miejsce do grillowania, idealne do spędzania wolnych chwil z rodziną i przyjaciółmi.Powierzchnia brutto budowy: 244 m2Powierzchnia zabudowy: 293 mkwPowierzchnia działki: 541 m2Willa jest rozmieszczone w następujący sposób:Parter składa się z 33,5 m2 salon, 6,3 m2 hol wejściowy, 13,8 m2 sypialnia, 2,3 m2 schowek, 5,9 m2 łazienka i 18,8 m2 kuchnia z pralnią.Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie (13,8 m2 + 15,4 m2) oraz apartament o powierzchni 19,9 m2, wspomagany przez łazienkę o powierzchni 5,3 m2. Na tym piętrze znajduje się również łazienka o powierzchni 6,7 m2 oraz zadaszony balkon o powierzchni 19,1 m2.Dostęp:- 35 minut od lotniska w Lizbonie- 15 minut od szkoły St Peter’s- 15 minut od plaż, które integrują Serra da Arrábida „s Nature Park- 3 minuty od Bacalhôa win Portugalii- 1 minuta od centrum Vila Fresca de AzeitãoKilka minut od Arrábida „s Nature Park

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF22458

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.