Andalusia, Málaga, Bahía de marbella

 • Powierzchnia 200
 • Pokoje 2
 • Dom Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

5 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Bahía de marbella

2 bedrooms Townhouse for rent in Bahía de Marbella

Ten dom miejski jest położony zaledwie 100 m od plaży w bahia de Marbella. Posiada 2 sypialnie i 2 łazienki oraz jedną toaletę dla gości.
Jest w trakcie remontu i nowocześnie umeblowany. Kuchnia została niedawno umeblowana, solarium zostało przekształcone w miejsce do grillowania z kuchnią.
Parter: Salon i jadalnia z ogromnym szklanym stołem dla 6 osób, komin, otwarty na nową kuchnię i prowadzący na taras. Na tym poziomie znajduje się również toaleta dla gości.
Pierwsze piętro: 2 sypialnie z łazienkami.
Drugie piętro: Miejsce do grillowania z kuchnią – nie trzeba schodzić na dół! Stół dla 6 osób i miejsce do siedzenia – z tego poziomu roztacza się widok na morze.
Piwnica: miejsce na jeden samochód plus pralnia.
Dom posiada światłowodowy internet oraz Smart TV. Telewizor znajduje się w obu sypialniach i w salonie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4043659

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.